11/14/2009

Suns.

Jā, pēc pāris stundām mūsu lielajai ģimenei pievienosies vēl viens ģimenes loceklis - kucēns. Nevaru vien sagaidīt, kad redzēšu to mazo murmuli :) tas, ja kas, ir mans sapņu suns. vismaz iemācīšos kā ar šo apieties, kādi rakstura melnumiņi ir, lai zinu uz priekšdienām :)
kamēr gaidu kucēnu, tikmēr sēžu savas mājas pagalmā, ķeru sauli, jo ārā ir +23 grādi. dīvaini, ka novembra vidū var sauļoties :) bet patīkami, protams. sūdzēties nu nekādigi prātā nenāk ;)
during Thanksgiving, apritēs 4 mēneši kopš esmu te (zinu, zinu, tas gandrīz pēc 2 nedēļām un tomēr, laiks te skrien tik ātri) un kaut kā dīvaini liekas, ka nu nemaz nepietrūkst man mājas. ha, jau sāk pavisam grūti ar kādu runāt latviski, vajag mazliet piedomāt, jo elementārie vārdi jau pamazām aizmirstas. rakstīt arī vieglāk šķiet angliski, ne savā valodā. jā... tā jau ir, es te visu laiku klausījos par tiem, kas jau sen prom no Latvijas, ka viņiem grūti ar to valodu un tad es to nesapratu.. bet tagad zinu kā tas ir. I won't judge anyone. katrs izvēlas savus dzīves ceļus. un es esmu laimīga par savām izvēlēm.
nu jā, šodien atkal ballīte.. un tā jau tas laiks paiet - darbs-skola-mājas-balītes un atkal viss no gala :)

P.S. ļoti ceru, ka visiem tiem, kuriem man diemžēl nav laiks (zinu, tā ir visstulbākā atruna pasaulē!!) uzrakstīt kā man klājas, klājas tikpat lieliski vai vēl lieliskāk kā man. un paldies tiem, kam joprojām rūp kā man iet. mīlu jūs visus! :*

Hugs from USA,
Heidi

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru