8/19/2009

23. diena.

Ārprātīgi nogurdinoša (labā nozīmē) diena.
Ar bērniem bijām vietējā zoo dārzā, kas ir aptuveni 3 reizes lielāks kā mūsu Rīgas. Ak, redzēju tādus dzīvniekus, kurus pat nebiju cerējusi ieraudzīt dzīvē, kā piemēram, ķenguri, koalas, skudrulācis, sniega lepards. Un jā, mīļie, viņu zoo dārzā redzēju arī mūsu balto stārķi :D tā viņiem ir eksotika, jo dzīvo tikai Ziemeļeiropā, Āzijā un vidus Āfrikā. Pilnīgi sasmējos :) un vienu brīdi sajutos kā Latvijā, redzot "savējo".
Zoo dārzā pavadījām ne vairāk un ne mazāk kā 6 stundas, kuru laikā nepaguvām apskatīt aptuveni 1/2 no visa piedāvātā dzīvnieku klāsta, jo vienkārši vairs nebija spēks pakustēties. Tas nozīmē, ka tuvākajā laikā vai nākamgad turp dosimies atkal :) un tur tiešām ir ko redzēt. Piemēram, ļoti smieklīgi bija redzēt mērkaķi ar zilu (!) asti. Kā arī zoo dārzā bija izvietoti dinozauru eksponāti, kas ir ļoti pietuvināti to reālajam izskatam un lielumam, kā arī skaņas.
Uf! Ir tik jauki, ka man ir iespēja redzēt pašai savām acīm tādas lietas un vietas :)

Un jā, šodien patstāvīgi (bez GPS, kas šeit ir katrā otrajā auto) veicu ceļu no mājām līdz zoo dārzam, kas bija aptuveni 26 km. Jupī!

Sveicieni no tālā un superkarstā kontinenta,
Heidi

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru