4/01/2009

Kategorijas [turpinājums]

Pēdējo divu nedēļu laikā ir sanācis mazliet biežāk pavērot cilvēkus. Un esmu nonākusi pie secinājuma, ka mans "kategoriju" līdzšinējais iedalījums bijis nepilnīgs.
Šīm te kategorijām pievienojusies vēl viens "izmantotāji". Izmantotāji ir tādi cilvēki, kuri rada par sevi laba cilvēka iespaidu. Tu šim cilvēkam vari uzticēties. Viņš tev ir gatavs izpalīdzēt. Tāpat kā Tavi tuvākie cilvēki/draugi. Tu šo cilvēku sāc nostādīt augstāk par cilvēkiem, kas Tevi pazīst gadiem ilgi un ar kuriem esi gājis caur elli. Protams, tāds ir šo, izmantotāju, mērķis. Un tad, kad šis cilvēks "atkož" Tevi, Tu tiec izmantots. Sākumā ta notiek ļoti nemanāmi ar tekstiem "vai Tu varētu izdarīt to? Vai Tu varētu izdarīt šito?" Tomēr ir brīdis, kad cilvēks piefiksēt (ir arī tādi, kurus aiz deguna var vazāt kaut visu dzīvi), ka kaut kas nav kārtībā. Diemžēl lielākajā vairākumā ir jau par vēlu, jo Tavs deguns jau sen ir aizkabināt pie tā "lieliskā un uzticamā drauga" āķa. Protams, skumji. Un diemžēl man ir jāsaka, ka unikālas receptes nav manos dzīves pieredzes krājumos.
Bet paļaušos, ka nu es, uz attapību.
Izturību, izturību, izturību!

1 komentārs:

  1. Bet galvenais ir ticēt arī pozitīvajam jo teikšu godīgi blaukus negatīvajam no kura nēsam pasargāti neviens ir arī pozitīvais - patiesi draugi kaut daži ,bet tādi ir.

    AtbildētDzēst